RN73H1JTTD3001D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3001D100
JLCPCB Part #
C4119739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS