RN73H1JTTD3001A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3001A25
JLCPCB Part #
C4018656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS