RN73H1JTTD29R1F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD29R1F50
JLCPCB Part #
C4215072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS