RN73H1JTTD2983B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2983B50
JLCPCB Part #
C4297853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 298kΩ ±0.1% ±50ppm/K 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS