RN73H1JTTD2982F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2982F50
JLCPCB Part #
C4259334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS