RN73H1JTTD2982A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2982A10
JLCPCB Part #
C3995172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS