RN73H1JTTD2943D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2943D25
JLCPCB Part #
C3978464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS