RN73H1JTTD2943C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2943C50
JLCPCB Part #
C4352844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS