RN73H1JTTD2943C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2943C10
JLCPCB Part #
C3945522
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS