RN73H1JTTD2941D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2941D10
JLCPCB Part #
C4295125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS