RN73H1JTTD2940F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940F25
JLCPCB Part #
C3975829
Description
100mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS