RN73H1JTTD2940D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940D10
JLCPCB Part #
C4356261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS