RN73H1JTTD2940A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940A10
JLCPCB Part #
C3954481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS