RN73H1JTTD2913C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2913C50
JLCPCB Part #
C4268767
Description
100mW 291kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS