RN73H1JTTD2911D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2911D10
JLCPCB Part #
C4036161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS