RN73H1JTTD2910B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2910B50
JLCPCB Part #
C4111756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 291Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS