RN73H1JTTD28R4D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD28R4D50
JLCPCB Part #
C4145782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS