RN73H1JTTD2870F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2870F100
JLCPCB Part #
C4197393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS