RN73H1JTTD2870B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2870B10
JLCPCB Part #
C3932664
Description
100mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS