RN73H1JTTD2843C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2843C25
JLCPCB Part #
C3930502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS