RN73H1JTTD2842A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2842A10
JLCPCB Part #
C4267276
Description
100mW 28.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS