RN73H1JTTD2841F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2841F50
JLCPCB Part #
C4300679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS