RN73H1JTTD2841D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2841D25
JLCPCB Part #
C4123448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS