RN73H1JTTD2841C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2841C25
JLCPCB Part #
C4291959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS