RN73H1JTTD2840F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2840F25
JLCPCB Part #
C4269743
Description
100mW 284Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS