RN73H1JTTD2840C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2840C10
JLCPCB Part #
C4001465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS