RN73H1JTTD2803F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2803F25
JLCPCB Part #
C4110277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS