RN73H1JTTD2800D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800D50
JLCPCB Part #
C4274160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS