RN73H1JTTD2800D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800D10
JLCPCB Part #
C4199665
Description
100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS