RN73H1JTTD2800C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800C25
JLCPCB Part #
C4106113
Description
100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS