RN73H1JTTD2800B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800B10
JLCPCB Part #
C4051545
Description
100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS