RN73H1JTTD2800A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800A10
JLCPCB Part #
C4237493
Description
100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS