RN73H1JTTD27R7F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD27R7F25
JLCPCB Part #
C4071642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS