RN73H1JTTD27R7B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD27R7B25
JLCPCB Part #
C4045068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS