RN73H1JTTD27R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD27R4F25
JLCPCB Part #
C4120447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS