RN73H1JTTD2772C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2772C25
JLCPCB Part #
C4118420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS