RN73H1JTTD2771C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2771C10
JLCPCB Part #
C4220526
Description
100mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS