RN73H1JTTD2771B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2771B10
JLCPCB Part #
C3924653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS