RN73H1JTTD2771A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2771A05
JLCPCB Part #
C4040698
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS