RN73H1JTTD2770D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2770D100
JLCPCB Part #
C4247718
Description
100mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS