RN73H1JTTD2770B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2770B10
JLCPCB Part #
C4226167
Description
100mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS