RN73H1JTTD2743D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2743D50
JLCPCB Part #
C4290747
Description
100mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS