RN73H1JTTD2743C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2743C25
JLCPCB Part #
C3922626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS