RN73H1JTTD2741D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2741D25
JLCPCB Part #
C4043754
Description
100mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS