RN73H1JTTD2741C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2741C25
JLCPCB Part #
C4059227
Description
100mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS