RN73H1JTTD2740F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2740F100
JLCPCB Part #
C4121165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS