RN73H1JTTD2740D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2740D10
JLCPCB Part #
C4279382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS