RN73H1JTTD2713C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2713C25
JLCPCB Part #
C3932536
Description
100mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS