RN73H1JTTD2712F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712F50
JLCPCB Part #
C4149727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS