RN73H1JTTD2712B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712B25
JLCPCB Part #
C4326553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS